Kas ir Homer?

Homer ir jauns veids, kā atklāt jaunus mājokļu dizainus.

Ko Jūs varat darīt Homer portālā?

Ja Jūs esat standarta klients:
Jūs varat meklēt mājokļa dizaina idejas, veidot savas ideju grāmatas, dalīties ar saviem draugiem, ar visu pasauli vai arī vienkārši veidot tās privāti. Iegūstat labākās dizaina idejas katru dienu no pasaules populārākajiem, modernākajiem dizaineriem un mēbeļu ražotājiem, pilnīgi bez maksas!
Ja Jūs esat mūsu partneris:
Jūs varat izveidot pēc saviem ieskatiem dažādas galerijas un augšupielādēt attēlus, var atzīmēt produktus attēlos un ievietot linkus uz dažādām mājas lapām.

Kā kļūt par mūsu partneri?

Tas ir tik vienkārši, tikai nosūtot vēlēšanos pievienoties uz e-pasta adresi info@homer.lv. Mēs nosūtīsim Jums digitālu abonentu. Pēc tam izveidosim Jūsu vietā atbilstošu kontu, kurā Jūs varēsiet pārvaldīt savu kompānijas profilu.

Mūsu labākā komanda Jums palīdzēs:

Kristīne Puķjāne

Alise Sorokina

Maksis Karlins

Sadarbības projektu vadītāja
E-mail: kristine@city24.lv
Mob: +371 2595 4041
Klientu atbalsts
E-mail: info@homer.lv
Tel: +371 67491017
Mārketings
E-mail: maksis@city24.lv
Tel: +371 2912 8956

Visbiežāk Uzdotie Jautājumi

1. Vai es varu mainīt savu profila informāciju?
Jūs savu profilu varat mainīt pats: logo, profila fona attēlu, ievadīt uzņēmuma mājas lapu, e-pasta adresi un aprakstošo informāciju.

2. Kā pievienot un izdzēst fotogrāfijas?
Savā kontā ir jāizveido galerija, kurā var manuāli pievienot un dzēst fotoattēlus. Ja, Jūs esat mūsu partneris, tad attēlus varat aktivizēt pats. Ja esat standarta klients, bildes pēc pievienošanas apstiprina mūsu administrators.

3. Kāds izmērs un formāts ir nepieciešams ,lai Jūs varētu pievienot bildes?
Augšupielādēto attēlu minimālais izmērs 1200 * 675px. Nepieciešamais attēlu formāts ir jpg un png.

4. Kā es varu pievienot produktus un kāda informācija nepieciešama, to pievienojot?
Produkts jāpievieno atbilstošu attēlam (zem attēla ir atbilstoša tipa poga). Kad atvērsies izvēlētais attēls ar datorpeles taustiņu, ar vienu klišķi jāatzīmē produkts – atvērsies produkta aprakstošā informācija. Svarīgi ir pievienot produkta vārdu, attēlu, norādi uz pārdevāja web lapu un jāpievieno produkta atslēgas vārdus.

5. Kapēc ir jāpievieno kategorijas un atslēgas vārdus zem attēliem?
Pievienojot galeriju un attēlus, Jums vajadzētu aizpildīt atbilstoši galerijai, attēliem piedāvātos filtrus, lai meklēšanas rezultātos redzamais attēls tiktu atrasts detalizētajā meklētājā.
Ir arī ļoti svarīgi zem attēla pievienot atslēgas vārdus, kas ir redzams attēlā piem.: krēsls,galds,lampa utt., ja vairāk ir atslēgas vārdi, jo labāk un vairāk meklēšanas rezultātos atradīs attēlus un pievienotos produktus.

6. Ko darīt, ja daži uzņēmumi pievieno vienu un to pašu produktu?
Tas viss ir labi. Jūsu produkti būs marķēti ar Jūsu uzņēmuma nosaukumu, kā arī norādītais produkta links vedīs uz Jūsu web lapu.

7. Kas notiek ar produktiem un attēliem, ja līgums ir beidzies?
Visi šie jautājumi ir fiksēti partnerattiecību līgumā, kas ir parakstīts pirms kompānijas profila izveidošanas.